Szczegóły oferty

Ekskluzywna firma kosmetycznaCena: 250 000 zł
  • Przychody: b/d
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: b/d
  • Liczba pracowników: 5
  • Adres internetowy: b/d

Opis oferty

Sprzedam ekskluzywną firmę kosmetyczną w dzielnicy Kraków-Krowodrza. Instytut działający w ramach renomowanej franczyzy, posiada bazę 5,5 tys. klientów. Na rynku działa od 10 lat.
Nie jest wymagany żaden wkład finansowy. Obrót roczny wynosi około 1 mln zł.


Nieruchomości i urządzenia

Salon z ogromnym potencjałem w pełni umeblowany i wyposażony w specjalistyczny sprzęt. Powierzchnia 165m kw. została zagospodarowana na 6 czynnych gabinetów (m.in.: gabinet do masażu i zabiegów na ciało, gabinet do zabiegów na twarz, gabinet do pedicure oraz gabinet do szybkich zabiegów typu henna), 2 łazienki, pomieszczenie socjalne oraz recepcje.
Salon jest przemyślany i dopracowany pod każdym względem. Gotowy do przejęcia i prowadzenia intratnej działalności na rynku w popularnej branży.


Wsparcie posprzedażowe

W salonie zatrudnieni są wykwalifikowani pracownicy - kosmetolodzy oraz doświadczony manager. Dodatkowo przekazuje wszelkie materiały marketingowe, cenniki, projekty ulotek oraz pełną bazę klientów.


Możliwości rozwoju

Kosmetologia jest dziedziną stale rozwijającą się, a trendy na rynku są wzrostowe jeśli chodzi o popularność korzystania z usług kosmetycznych. Istnieje możliwość wprowadzenia własnych pomysłów, zmiany wystroju, zatrudnienia nowego personelu.


Powód sprzedaży

b/d

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków