Eko biznes z patentem - produkcja pieców do jadalnych naczyń • Cena: 195 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 2
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy
  • ▪ Pakiet większościowy

Opis oferty

Oferujemy zakup firmy z obszaru pozytywnego wpływu, która choć jest we wczesnej fazie rozwoju, ma już gotowy produkt, jest obecna na rynku i ma duże sukcesy wizerunkowe. Spółka istnieje trzeci rok.
Sprzedaż wynika wyłącznie z powodów prywatnych.

Firma Breadpack sp. z o.o. to pierwszy producent, który samodzielnie stworzył nieznaną dotąd technologię i piece do wypieku pysznych, w pełni roślinnych, jadalnych naczyń.
Dzięki tej innowacji na rynku pojawiły się w pełni odpowiedzialne, ekologiczne alternatywy dla szkodliwych, jednorazowych naczyń z materiałów sztucznych.
Bredpaki to chrupiące naczynia wypiekane ze świeżego ciasta, których nie można porównać z żadnymi dotychczas dostępnymi na rynku. Nie zawierają w sobie produktów odzwierzęcych ani chemii spożywczej.
Bredpaki świetnie nadają się do korzystania na szeroką skalę w gastronomii, branży eventowej, cateringowej, zoologicznej, na potrzeby detaliczne.

Technologia, know-how i piece do wypieku naczyń zostały stworzone bez udziału zewnętrznych dofinansowań oraz partnerów. Jest to w 100% własność firmy. Poza właścicielami, firma nie ma żadnego zewnętrznego udziałowca. Ma natomiast potencjał do rozwoju w tym kierunku - otrzymuje propozycje od inwestorów.
Technologia i know-how dot. produkcji pieców, w razie zainteresowania zakupem, będzie dodatkowo wyceniona (umożliwi to samodzielną produkcję pieców do użytku własnego i do sprzedaży).

Produkty BreadPack są obecnie używane w gastronomiach w Polsce, Słowacji i Norwegii.
We współpracy z inną polską marką, BreadPack gości w marketach sieci handlowych, m.in. Carrefour, Leclerc, sklepach internetowych m.in. Frisco oraz hurtowniach opakowań.
Marka zdobyła już wiele nagród i wyróżnień w konkursach dla startupów, m.in. I miejsce w programie akceleracyjnym Mazovian Startup w 2022 roku, oraz znalazła się na 14 miejscu rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie według magazynu BRIEF.
Wybrane publikacje / wywiady:
1. Rzeczpospolita: https://bit.ly/3PPoCJa
2. Mam Startup: https://bit.ly/3zvjPqN
3. Kuźniar Media: https://bit.ly/3veuVy2

Do sprzedaży 80% lub 100% udziałów w firmie (do ustalenia), co umożliwia jej dalszy, nieograniczony rozwój.
Warunkiem sprzedaży jest deklaracja ze strony kupującego o podtrzymaniu i dalszej realizacji misji marki BreadPack oraz dalszej współpracy z obecnymi partnerami i klientami.

Wiecej informacji na temat produktu: http://www.breadpack.pl


Nieruchomości i urządzenia

Przedstawimy przy spotkaniu.


Wsparcie posprzedażowe

Minimum 1 miesiąc.


Powód sprzedaży

Sprzedaż wynika wyłącznie z powodów prywatnych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków