Działający Klub/ Bar w Śródmieściu- Warszawa na sprzedaż • Cena: 1 700 000 zł
 • Przychody: 785 000 zł
 • Dochody: 110 000 zł
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do przejęcia oferujemy lokal działający w formule klubowo- barowej z wypracowaną kilkuletnią historią i mocną marką, rozpoznawalną na rynku. Powierzchnia klubu to około 180 m2. Nowy właściciel przejmuje całą spółkę wraz z zezwoleniami (koncesja, sanepid) oraz zawartymi umowami sponsorskimi. Lokal jest w pełni urządzony i cały czas funkcjonuje, generując zysk.
W trakcie kilkuletniego funkcjonowania lokalu pod tym samym szyldem, zostały unormowane pewne standardy i procesy:
- niski food cost nie przekraczający 27% i bardzo niski food waste.
- niski, biorąc pod uwagę okolicę, czynsz najmu lokalu.
- przejrzysty i pomocny system raportowania finansów – wydatków i przychodów w lokalu, ułatwiający codzienne zarządzanie
- stała grupa Gości doceniająca atmosferę, chętnie wracająca do lokalu. Goście szczególnie zwracają uwagę na dużą przestrzeń i możliwość organizacji spotkań kilkudziesięcio- osobowych (możliwość przyjmowania rezerwacji nawet 50 osobowych).
- funkcjonująca strona internetowa oraz profil na facebooku, aktywnie odwiedzane przez użytkowników, o czym świadczą liczne wiadomości i zapytania kierowane przez te platformy
- budynek w którym znajduje się lokal jest własnością prywatną,
- okolica mocno turystyczna, duża możliwość ściągnięcia Gości z zagranicy,
- lokal co roku nawiązuje współpracę z licznymi wydziałami warszawskich uczelni, co gwarantuje mu rokrocznie napływ nowych Gości.

W spółce obecnie jest dwóch właścicieli. Powodem sprzedaży biznesu jest rozejście się wspólników. Sprzedawane jest 100% udziałów w spółce.
Cena 170 000 zł jest ceną za spółkę wraz z kredytem bankowym- pozostały kapitał do spłaty to ok 45 000 zł, miesięczna rata ok 3100 zł. Możliwy jest zakup czystej spółki bez kredytu za 200 000 zł.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków