Szczegóły oferty

Działający, dochodowy hostelCena: 1 500 000 zł
  • Przychody: 350 000 zł
  • Dochody: 300 000 zł
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: 2015
  • Liczba pracowników: 2

Opis oferty

Witam.
Na początku 2015 roku kupiłem kamienicę w centrum Gdyni, przeprowadziłem w niej kapitalny remont, wszystkie instalacje kompletnie nowe, z oryginału zostały tylko ściany nośne i odrestaurowana klatka schodowa. Aktualnie znajduje się tam 6 mieszkań, część z nich wynajmuję długoterminowo, część działa jako hostel. Do tego mamy 3 mieszkania w centrum Gdyni, które wynajmujemy od właścicieli, a sami podnajmujemy krótkoterminowo. zatrudniamy 2 osoby do obsługi całości.


Nieruchomości i urządzenia

Kamienica w centrum Gdyni, 6 wyposażonych kuchni, 7 łazienek, 13 pokoi. Do tego garaż, duży parking i osobny bar / tv room z kominkiem.
Wszystkie mieszkania kompletnie wyposażone, zapas pościeli i ręczników niezbędny do codziennego funkcjonowania. Całość wyposażenia dla serwowania śniadań.


Wsparcie posprzedażowe

Sprzedajemy "razem z pracownikami", nabywcy przekazujemy również konta na booking.com z setkami opinii ( w granicach 8-9,2 na 10).


Możliwości rozwoju

jeśli chodzi o nieruchomość to istnieje możliwość rozbudowy górnego piętra o kolejne 3 pokoje, jeśli chodzi o całość działalności, to posiadając taką bazę bardzo niskim kosztem można rozbudować swoją bazę noclegową o kolejne kilkadziesiąt miejsc w wynajętych od ludzi mieszkaniach.


Powód sprzedaży

Jestem technikiem serwisu offshore, z zamiłowania biznesmenem, ale hotelarstwo to kompletnie nie moja bajka.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków