Dochodowy biznes nad morzem • Cena: 11 000 000 zł
 • Przychody: 1 500 000 zł
 • Dochody: 800 000 zł
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników: 12
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam dochodowy biznes, przynoszący 150.000 złotych brutto zysku miesięcznie przez 12 miesięcy w roku. Biznes prowadzony jest 8 lat z niezmienna wartością przychodu corocznego.

Posiadłość o powierzchni 4.339m2 zabudowana dwoma nieruchomościami, jedna z nich to Nieruchomość licząca 1134m2 oraz Dom o powierzchni 540m2 zlokalizowane w nadmorskiej miejscowości.

Budynek w kategoryzacji 11 idealnie przystosowany pod działalność gospodarczą. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji, każda z nich liczy po 378m2.

Poziom I to świetnie prosperująca kuchnia z pełnym odbiorem, Haccapem, jadalnia, pomieszczenia dla zatrudnionych 12 pracowników, oddzielnej toalety oraz szyb z windą. Z jadalni pierwszego piętra wyjdziemy na przystosowany i zadbany ogród z wieloma miejscami na wypoczynek w słońcu jak i zarówno w cieniu wieloletniej zieleni ogrodu.

Poziom I i II liczy łącznie 17 pokoi gościnnych, każdy z własną łazienką, dwa apartamenty z aneksem kuchennym i łazienką, hol oraz części wspólne. Między pierwszym a drugim piętrem kursuje winda dla gości.

Poziom III to apartamenty 1-jednoizbowy, 2-dwuizbowe oraz 1- sześcioizbowy, który w obecnym momencie stanowi luksusowy apartament z osobnym wejściem, który może być mieszkaniem przyszłych właścicieli. Większość ścian III kondygnacji to ściany działowe, można przebudować ostatnie piętro tworząc większą ilość pokoi dla gości. Ze wszystkich okien budynku rozciąga się widok na przepiękną wieloletnią zieleń ogrodu a od części północnej nieruchomości widok na morze. Na tej kondygnacji znajdują się również dwa tarasy, jeden w prywatnej części z zachwycającym widokiem na zieleń i morze, drugi ogólnodostępny o powierzchni 15m2 z grillem i stolikami dla gości. Korzystnie położony pod względem stron świata, cieszy obecnością promieni słońca aż do zachodu.

Biznes rozwija sie o kolejny budynek stojący na działce.

Poziom 0 to garaż na dwa samochody, kotłownia, oraz dwa pokoje z łazienkami. Poziom I składa się z 3 niezależnych pokoi, każdy z własna łazienką, salonu z kuchnią, dużego tarasu oraz części wspólnych tj. schody, łazienka. Poziom II to 4 apartamenty każdy z własną łazienką oraz aneksem kuchennym.

Oba budynki spełniają wszelkie wymogi sanitarne i budowlane, są przystosowane do prowadzenia działalności, ze wszelkimi odbiorami. Budynek zaopatrzony w windę, odpowiedniej szerokości klatki schodowe oraz drzwi antypożarowe.

W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcam do kontaktu telefonicznego [dane ukryte]Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków