Aplikacja mobilna • Cena: 89 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy
  • ▪ Pakiet mniejszościowy

Opis oferty

Witam,

Mam na sprzedaż 100% aplikacji mobilnej lub zakup 10-49% udziałów jako czynny inwestor oraz współpracę z innym inwestorem. Przy opcji nr 2 kluczowe jest zaangażowanie oraz praca przy rozwoju aplikacji.

Aplikacja jest skierowana do bardzo szybko rozwijającego się rynku eko oraz alergików gromadząc wszystkie przyjazne im lokale w jednym miejscu, dbając o marketing restauracji z minimum jednym daniem roślinnym w karcie. Dodatkowo gromadzimy profile osób z mediów społecznościowych, które są jedynym takim portalem w Polsce.

Jak wiadomo rynek produktów roślinnych rozwija się w zastraszającym tempie i przyjmuje się, że w 2050 połowa produktów na półkach sklepowych będzie roślinna.
Zmiany są zauważalne również w restauracjach, gdzie wiele restauracji wprowadza pozycje wegańskie, wegetariańskie, bez glutenu, bez laktozy oraz zwracają uwagę na używanie eko opakowań jak i skład produktów.

W ... znajduje się baza ponad 1080 restauracji i jednocześnie jest to największa baza z restauracjami roślinnymi w kraju, która nie posiada konkurencyjnej aplikacji na rynku Polskim.

Sercem aplikacji są jej charakterystyczne filtry, które rzucają się w oczy i pozwalają określić restaurację ułatwiając jej wyróżnienie się. Wiele restauracji ma problem z dotarciem do tej grupy docelowej. Reklamują się na facebook lub instagram, lecz jest to puste zbieranie polubień ze względu na ucinane później zasięgi wstawianych postów. Tego typu reklama jest mało skuteczna ze względu na to, że trzeba również zapłacić za wyświetlanie reklamy przez osoby, które nie jedzą poza domem. Pomimo informacji wstawianych przez restauracje na swoich kontach docierają one zaledwie do 10% obserwujących. W cenie zaledwie kilku dni reklamy facebookowej restauracje mogą dotrzeć do osób już wyselekcjonowanych i skupionych na wyjściach do restauracji i poszukiwaniu lokali dla siebie.

Zaletą aplikacji jest to, że baza zawsze będzie aktualna, ponieważ to restauracje edytują swoje profil, które są aktywne wyłącznie po uregulowaniu płatności. Gdy nie przedłużą członkostwa wtedy ich konto traci pozycjonowanie i nie jest wyróżniane za pomocą filtrów i zdjęć.

System ambasadorów pozwala na darmową reklamę i utrzymanie wiarygodności aplikacji, gdyż to osoby publiczne z portali takich jak youtube, facebook, czy instagram zapraszają do używania aplikacji. Zaletą tego rynku jest chęć promowania wszystkiego co eko przez osoby publiczne nawet bezpłatnie.

Płatności za konto premium restauracji odbywają się za pomocą subskrypcji miesięcznej w modelu SAAS, generując dochód pasywny. Możliwe jest również wprowadzenie reklam, zamawiania jedzenie oraz stworzenie eko sklepu internetowego, który będzie generował ruch od użytkowników w aplikacji.

Biznes jest już uruchomiony oraz znajduje się na sklepach Google Play i App Store. Aplikacja została wstępnie wypromowana, a lista klientów jest już gotowa.Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

-wsparcie w prowadzeniu aplikacji i tłumaczeniu jej działania przez miesiąc
-wsparcie informatyka, który zna aplikację od podstaw- odpłatnie


Powód sprzedaży

Przebranżowienie się

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków