Aktywna platforma internetowa dla projektantów budowalnych potrzebuje inwestora.


Portale internetowe, Sklepy e-commerce
Budownictwo, Architektura, Projektowanie

 • Cena: 400 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedaży jest 100% udziałów w Spółce, która zarządza działającą już od kilku miesięcy platformą internetową. Sprzedaż obejmuje również serwis posiadający mocno rozbudowaną funkcjonalność.

Uwaga: to nie jest wersja beta, to gotowa i płynnie funkcjonująca w sieci platforma internetowa osadzona na dedykowanym serwerze, odpowiednio zabezpieczona, oparta o język PHP 7.1 i bazie danych MySQL z mocno rozwiniętym i intuicyjnym systemem CMS, zaprojektowana o autorską wersję Laravel. Skierowana jest do branży budowlanej i obejmuje kilku uczestników inwestycji: inwestora, jednostki publiczne, projektantów i specjalistów z dziedziny projektowania budowlanego.

Jednym z założeń, stanowi zrzeszenie i wyróżnienie biur projektowych, projektantów, inżynierów i specjalistów, którzy oprócz posiadania wysokiej wiedzy, kierują się również wysoką etyką zawodową, są terminowi, wiarygodni i rzetelni.

Serwis działa nieustannie, wszystkie zadania są realizowane na bieżąco, przekazanie platformy odbędzie się z korzyścią dla inwestora i bez szkody dla serwisu. Do prowadzenia platformy niezbędna jest wiedza nt. branży budowlanej oraz kompetentne osoby, które będą kontynuowały dotychczasową pracę i rozwijały serwis o dużym potencjale. Serwis jest specjalistyczny, jednak odbiorcami jest grupa sięgająca blisko 200 000 projektantów i kilku milionów konsumentów będącymi inwestorami. Nazwa domeny nie jest podana z uwagi na uzasadnioną ochronę interesu obu stron.

Główne zalety marketingowe to m.in:
- realizacja wysokobudżetowych kampanii marketingowych w branżowych mediach - już od początku zadbaliśmy o budowanie dobrego wizerunku,
- płynne realizowanie działań marketingowych, SEO, m.in. pozyskujące ruch organiczny z kilku źródeł – dbamy od początku o rozpoznawalność, zasięg i prawidłową konwersję,
- pozycjonowanie TYLKO na bazie ruchu organicznego (bez kupowania): 1. storna w wyszukiwarce Google,
- platforma posiada wiele opcji do zarabiania i udostępniania powierzchni reklamowych w obrębie platformy,
- tworzenie baz danych na różnych płaszczyznach i inne.

Platforma zawiera rozbudowane funkcje, w tym m.in. informacyjną, opiniodawczą i społecznościową, publicystyczną, komunikacyjną – więcej informacji udzielamy drogą mailową.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Istnieje możliwość doradztwa poprzez intensywne wsparcie przez pierwszy miesiąc, pomoc w dalszych okresach, przekazanie wszelkich kontaktów w celu rozwijania platformy, dostęp do niezbędnych aplikacji połączonych do platformy, zapewniające płynność w działaniu platformy. Pozostałe kwestie są do indywidualnego ustalenia.


Powód sprzedaży

Sprzedaż z przyczyn osobistych

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków