Pomoc transakcyjna - informacje dla profesjonalistów.

Zdobywaj zlecenia, pomagaj sprzedawać i kupować firmy.
Zaistniej w naszej sekcji pomoc transakcyjna. Zdobywaj nowe zlecenia i projekty. Zobacz sekcję pomoc transakcyjna.
Globalny projekt. Profesjonalna platforma.
Sprzedambiznes.pl jest częścią międzynarodowego projektu internetowego. Według stanu na czerwiec 2014 projekt obejmuje 14 krajów. Zamierzeniem platformy jest propagowanie profesjonalnych rozwiązań w zakresie sprzedaży i kupna przedsiębiorstw. Projekt powstaje w oparciu o współpracę z międzynarodowym środowiskiem brokerskim. Większość właścicieli firm, którzy zabierają się za sprzedaż firmy nie jest świadoma ani poziomu trudności ani skomplikowania procesu.
Warunki współpracy pomoc transakcyjna.
Sekcja pomoc transakcyjna jest otwarta wyłącznie dla profesjonalistów w następujących obszarach: usługi doradców M&A / brokerów biznesowych w zakresie pozyskiwania nabywców / inwestorów lub celów akwizycyjnych, wyceny przedsiębiorstw, udziałów, akcji, usługi prawne związane z przeprowadzaniem transakcji, usługi due diligence, oferty sieci / aniołów biznesu, usługi pozyskiwania kapitału z ofert publicznych, oferty funduszów inwestycyjnych private equity, pozostałe usługi w zakresie wspierania sprzedaży przedsiębiorstw.

Cena roczna 499 zł netto
Promocyjna cena 199 zł netto pierwsze 12 miesięcy
Zostań współpracującym brokerem lub doradcą.
Współpracuj z nami. Poszukujemy do współpracy brokerów i doradców M&A. Zdobywaj zlecenia. Ten rodzaj współpracy jest otwarty dla brokerów zainteresowanych aktywną współpracą.

Bezpłatna reklama w sekcji pomocy transakcyjna. Obowiązuje jedynie jednorazowa opłata 150 zł netto za wprowadzenie wizytówki.
Podpisana umowa na współpracę

W sprawie współpracy skontaktuj się z nami.